Ronde Zonborstel Ø110 Mm – Hard Blauw
€11,27 excl. btw
Ronde zonborstel Ø110 mm hard blauw. Ergonomisch, hygiënisch en slijtvast, ideaal voor transportbanden, voedselcontainers en industriële zones.
Ref: 5229
AANKOPEN EN GEGEVENS BESCHERMD MET SSL-ENCRYPTIE
LEVERING binnen 24/48 uur vanaf 9,29 €
Gratis retour: 30 dagen
Responsieve klantenservice
De ronde zonborstel Ø110 mm hard – blauw is ontworpen voor een intensieve en hygiënische reiniging in veeleisende professionele omgevingen.
De ronde en ergonomische vorm zorgt voor een betere grip en verhoogde druk tijdens het borstelen, ideaal voor het verwijderen van hardnekkig vuil. Dankzij de harde nylonvezels reinigt deze effectief transportbanden, voedselcontainers, werkbladen en moeilijk bereikbare oppervlakken.
Ontworpen voor duurzaamheid, is deze slijtvast en kan deze worden gebruikt binnen een HACCP-systeem dankzij de blauwe kleurcodering, waardoor reinigingszones kunnen worden onderscheiden.
Technische fiche:
- Product: Ronde zonborstel
- Diameter: Ø110 mm
- Kleur: Blauw (HACCP-codering)
- Type vezels: Hard (hoogwaardig nylon)
Functies :
- Ergonomische vorm voor betere druk
- Harde vezels voor hardnekkig vuil
- Geschikt voor de voedingsindustrie
- Hygiënisch en slijtvast
Toepassingen: Transportbanden, voedselcontainers, keukens, industriële zones
Handleiding :
- Houd de borstel stevig vast aan de ergonomische ronde handgreep.
- Oefen gelijkmatige druk uit op het te reinigen oppervlak.
- Gebruik met schoon water of een geschikte reinigingsoplossing.
- Spoel de borstel na gebruik af en laat deze aan de lucht drogen.
| Gewicht | 0,240 kg |
|---|
Product Data Sheet
DownloadGerelateerde producten
De glasvezelsteel van 140 cm is ontworpen om te voldoen aan de HACCP-normen en garandeert zo een veilig en conform gebruik in voedingsomgevingen. Met een diameter van 23 mm biedt deze steel een comfortabele grip en uitstekende weerstand. De glasvezelconstructie zorgt voor lichtheid en duurzaamheid, waardoor dit hulpmiddel ideaal is voor dagelijks gebruik. Kies voor de glasvezelsteel van 140 cm om prestaties en veiligheid te combineren bij uw werkzaamheden. REF: 2180,0256
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpaginaVikan groene dubbele wisser 400/500/600 mm. Effectief op betegelde en antislip vloeren, uitneembare cassette voor eenvoudige reiniging. Ideaal voor hygiënische omgevingen.
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpaginaMetalen acryl steel 1400 mm. Licht, stevig en anticorrosie. Verkrijgbaar in verschillende kleuren, ideaal voor professioneel of huishoudelijk gebruik. Ref: 6004
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpaginaVervangingsrubber Vileda Multisqueegee 50 cm. Hygiënisch, wasbaar op 70 °C. Eenvoudige vervanging voor efficiënte en streepvrije reiniging. Ref: 2252
De Moerman Flexi Squeegee Vloertrekker 50 cm is een veelzijdig 3-in-1 hulpmiddel dat een vloertrekker, dweil en plafondreiniger combineert. Uitgerust met een zwenkbare koppeling, steel apart verkrijgbaar, is deze ideaal voor professionele en hygiënische omgevingen. Ref: 1088
De Vikan Groene aluminium steel is speciaal ontworpen om maximale compatibiliteit te garanderen met alle producten uit het Vikan assortiment, terwijl het een kleurgecodeerd handvat biedt voor eenvoudige identificatie. Zijn robuustheid in combinatie met zijn lichtheid maakt het een ideale keuze voor langdurig gebruik, wat optimale prestaties bij uw activiteiten garandeert.
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpaginaPVC vloertrekker groen 45/55 cm met dubbel schuimrubber blad zwart en rubber. Ideaal voor het afvoeren van grote hoeveelheden water in professionele omgevingen. Ref: 9216, 2211
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpaginaVikan dubbele rakel blauw 400/500/600 mm. Hygiënisch, effectief op tegel- en veiligheidsvloeren. Verwijderbare cassette, vervangbare messen serie 7732. Ref: 3016, 5217, 3023
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina








